+380(3849)51160
(пусто)
 
Валюта(розрахунки тільки в гривнях):
Русский  Українська 

Каталог

Новини

Підписатися на новини:
або RSS 2.0

Голосування

Каким видом оплаты Вы предпочитаете пользоваться при совершении покупок в Интернет?

Як зробити замовлення?

Для того, щоб зробити замовлення в нашому інтернет - магазині Вам необхідно вибрати потрібний товар і натискувати на кнопку "Купити", розташовану під описом товару. Після цього товар додається у Вашу корзину.

Після додавання товару в корзину у верхній частині веб - сторінки з'явиться відповідний інформатор "Моя корзина", з вказаною загальною вартістю доданих в неї товарів. Кликнувши на цей інформатор, Ви потрапляєте на сторінку з інформацією про Ваше поточне замовлення, де Ви можете: змінити кількість того або іншого товару замовлення, виключити один або декілька товарів із замовлення, а також перейти до оформлення і оплати замовлення.

Після зміни кількості товарів або їх складу в замовленні необхідно натиснути на кнопку "Перерахувати", розташовану під списком товарів замовлення, для перерахунку підсумкової вартості замовлення. Упевнившись, що замовлення оформлене коректно: у нього входять потрібні Вам товари і в потрібній Вам кількості, натискуйте на кнопку "Оформити замовлення" для здійснення покупки. Далі Вам буде запропоновано реєструватися на сайті або, якщо це вже було зроблено раніше, ввести свої реєстраційні дані.

Увага: Зробити покупку в нашому магазині можуть лише зареєстровані користувачі магазина, що підтвердили реєстрацію по електронній пошті. Замовлення від незареєстрованих користувачів, а також від користувачів з непідтвердженою адресою електронної пошти не приймаються.

Після введення реєстраційних даних вкажіть бажаний спосіб оплати і доставки товару, перевірте, чи правильно вказані Ваші контактні дані і натисніть кнопку "Оформити замовлення". Далі Ви будете проінформовані про те, що Ваше замовлення прийняте в обробку.

© НЕ ПРАЦЮЄ!.